סך הכל 0.00 ₪
0
X

נותנים כח

הגרלה מיוחדת - נותנים כח
סך הכל 0.00 ₪
0
X

שאלות נפוצות

 

מה עושה ארגון נותנים כח?
'נותנים כח' מלווה משפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים ומספק עבור הילדים מגוון רחב של פתרונות תעסוקה ופנאי במשך כל ימות השנה. הפעילות כוללת: ליווי של צוות מתנדבות מסור, מועדונית לשעות אחה"צ, שבתות נופש ומחנה קיץ. פעילות זו גם מעניקה לילדים אושר גדול וגם נותנת כח להורים בהתמודדות היומיומית.

מה הקשר בין תרומה להגרלה?

אתם צודקים. המיזם הזה הוא חדשני ואולי לא מקובל. גם אנחנו הופתענו בהתחלה.

לפני כשנתיים נפטרה ללא ילדים משלה, אישה יקרה שהקדישה את חייה להתנדבות (בנותנים כח ובעוד ארגונים מדהימים) למען ילדים שלא הרבה מסוגלים לחבק ולטפל בהם. בצוואתה היא הקדישה חלק מכספה למיזמי צדקה שיכפילו את עצמם.

הרעיון הוא מאוד פשוט, היא אמרה: "אני יתן סכום של כסף גדול, אתם תערכו עליו הגרלה ובאמצעות מכירת כרטיסים להגרלה תגייסו כסף למען הילדים שלי – הילדים המיוחדים". כך יצא לדרך המיזם המיוחד הזה ואתם זוכים להיות חלק ממנו ושותפים לחזון שלה. אם נחשוב על זה, זהו סטרטאפ. עושים טוב מקבלים טוב.

למה אתם עורכים הגרלה?
החזקת ילד מיוחד כרוכה בעלויות של ציוד יקר. בנוסף, כל תפעול המועדונית, הנופשונים ובמיוחד מחנות הקיץ כולל הוצאות רבות שאינן בהישג ידו של הארגון. על מנת שהפעילות הענפה הזאת תוכל להמשיך להתקיים ויתאפשר לנו להמשיך לתת מענה להורים המותשים ולילדי הפלא שלהם, אנחנו זקוקים לעזרה ולתמיכה שלכם. כספי הזכיה נתרמו במלואם ע"מ להכפילם באמצעות גיוס המונים בהגרלה.

במה אני אזכה?
הפרס הוא 120,000 ₪! תחשוב על 'משכורת חודשית נוספת' לשנה שלמה. בזכיה תוכל לעשות מה שתרצה, וכל הטוב הזה מצטרף לזכייה הגדולה שנפלה בחלקך - לעזור לילדים מיוחדים ולהקל ככל שניתן על משפחותיהם. ניתן לקבל את כל הפרס בפעם אחת או מחולק ע"פ 12 חודשים.

איך אני יכול לממש את הפרס?
איך שתרצה! אנחנו רק מטעינים לך את הכרטיס ואתה עושה עם הכסף מה שאתה בוחר! תן לדמיון שלך לעוף, שלמו משכנתא או שכירות, סע לטיול, תתחדש במכשיר מתקדם, צאי לשופינג אכזרי, שדרגי את הבית בפריט דקורטיבי חדשני, צאו לחופש, פנקו את עצמכם בכל דבר שבא לכם, ואל תדאגו לתשלום. הכסף בכרטיס.

מה הסיכויים שלי לזכות?
כשאתה ממלא כרטיס לוטו ממוצע של 6 טבלאות סיכויי הזכייה שלך נמוכים מאוד ועומדים על 1 מתוך 2,712,248 מיליון מצטרפים. ב'הגרלה מיוחדת+' הגבלנו את כמות המשתתפים לעד 10,000 משתתפים. כך שסיכויי הזכייה שלך גבוהים מאוד.

מה יעשו עם התרומה שלי?
מארות האיסוף רשומות לצד כל חבילת כרטיסים. בקצרה נוכל לומר לך שכל הכסף. במלואו. ישמש את הארגון לגרום לעוד ועוד ילדים לעמוד באתגר שהחיים הציבו להם עם חיוך. העמותה פועלת בהתנדבות מלאה ע"י מאות מתנדבים ומתנדבות, אנשי רפואה ומטפלים אשר רואים בתרומה שלך שליחות למען הילד המיוחד.

מי מפקח על ההגרלה?
מפקח על ההגרלה עורך הדין ישראל ענדאן. לעורך הדין ענדאן ניסיון רב בפיקוח הגרלות ונחשב למומחה בתחום. חברי ועדת הפיקוח על ההגרלה מונים גם את הנהלת הארגון ורו"ח המלווה את הארגון.

מתי והיכן תתקיים ההגרלה?
ההגרלה תיערך בקרוב ממש. אנו קרובים ליעד שהצבנו לעצמנו (10,000 משתתפים). את ההגרלה נערוך במשרדי הארגון בנוכחות המפקחים על ההגרלה והיא תשודר בשידור חי. נודיע לך יום לפני ההגרלה על המועד והשעה. תצפו בנו כשנודיע על הזוכה המאושר?