סך הכל 0.00 ₪
0
X

נותנים כח

הגרלה מיוחדת - נותנים כח
סך הכל 0.00 ₪
0
X

אודות ההגרלה

בזכות אשה אחת עם חלום גדול: עושים טוב, מקבלים טוב.
כספי הזכיה נתרמו מעזבונה של הגב' יוכי פינקלר ז"ל שהקדישה את חייה לעזרה מתחת לאור הזרקורים לילדים מוגבלים חולי אוטיזם ובלי מגבלויות קשות ובני משפחותיהן.
הגב' יוכי נפטרה ערירית ללא ילדים וצוותה את רכושה גם למיזמי צדקה שמטרתן עידוד תרומות מהציבור במטרה שכל הכסף שנאסף מהפעילות ישמש לטיפול ועזרה לילדים בעלי לקויות אשר אין מי שיעזור להם ולבני משפחותיהן לחיות בכבוד ולהמשיך לגדל את ילדיהם הבריאים בשפיות. הודות לתרומתה המיוחדת אנו יכולים להציע לכם את המיזם היחודי הזה. "הגרלת צדקה". הכסף שלכם ילך 100% לעזרה לילדים אלו ואתם תקבלו גם סיכוי ענק לזכות בפרס מיוחד.
בשם הילדים המיוחדים ובני משפחותיהם אנו מודים למשפחתה על הבחירה גם בארגון שלנו למיזם חשוב זה.
עריכת ההגרלה וכן כל כספי התרומות שלכם עוברים במלואם ובפיקוח עו"ד ישראל ענדאן שמונה במיוחד לשם כך עבור המטרה הכל כך טובה ומיוחדת זו.

'הגרלה מיוחדת פלוס' היא בדיוק מה שאתם צריכים!
אם תוציאו עכשיו את הארנק מהכיס, ותבדקו את תכולתו רוב הסיכויים שלא תמצאו שם 120,000 ₪ !
עם ההגרלה שלנו, זה פשוט קורה. ברגע אחד אתם מסודרים כלכלית לשנה שלמה פלוס יכולת להגשים חלומות שתמיד רציתם.
***
תחשבו על זה. כשהמצב הכלכלי בארץ ובעולם, עומד בסימן שאלה אחד גדול. אתם הסתדרתם על 120,000 ₪ ושנה שלמה של רוגע כלכלי: תשלום משכנתא או שכירות, קניות חופשי בסופר, קולקציה חדשה, טיול נחמד, שופינג, אולי מטבח חדש, רהיטים שתמיד חלמתם, וכל מה שעולה לכם לראש. יש לכם אשראי שמתמלא כל חודש, גהצו לכם בהנאה.


***

לא סתם קראנו לזה 'הגרלה מיוחדת פלוס'
כל מי שמצטרף להגרלה לוקח חלק בפעילות של 'נותנים כח' – ארגון שעוזר לילדים מיוחדים הלוקים בפיגור, אוטיזם ותסמונת דאון ברמות שונות.


***
תחשבו על זה. יש לכם הזדמנות לעשות מעשה טוב, לעזור לילדים מיוחדים וגם להסתדר כלכלית למשך שנה שלמה. מיוחד לא?